План роботи школи на осінні канікули
План роботи
комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 74»
Дніпровської міської ради
на осінні канікули
(28.10.2019 – 01.11.2019)
№ | Назва заходу | Місце проведення | Час проведення | Вікова категорія | Відповідальний | |||
28.10.2019 (понеділок) Черговий адміністратор: Циганенко Н.Г. | ||||||||
1 | Екскурсія по місту «Історія рідного Дніпра» | м. Дніпро | 10.00 – 13.00 | 1 – Б, 4 – А, 4 – Б класи | Крайник В.І., Панфілова Н.В., Теплова Т.Я. | |||
2 | Екскурсія «Сім чудес Харкова» | м. Харків | 06.00 – 20.00 | 6 – Б клас 9 – Б клас | Легкодух В.В. Кремена С.В. | |||
3 | Квест – кімната «Simbioz» «Загублена кімната» | квест-кімната | 12.00 – 13.00 | 11 клас | Ракітна О.С. | |||
4 | Екскурсія до міста Харків | м. Харків | 06.00 – 20.00 | 5 – Б клас | Пуць Л.А. | |||
5 | Welkome to the English tea – party! | кабінет англ. мови | 10.00 – 11.00 | 5 – 9 класи | Висоцька О.А. | |||
6 | Акція «Зігрій дерево» | шкільний сад | 10.00 – 11.00 | 7 – А клас | Саєнко С.В. | |||
7 | Творча лабораторія з предметів «Історія» і «Правознавство» | кабінет історії | 11.00 – 12.00 | 5 – 9 класи | Андрієнко А.В. | |||
8 | Творча лабораторія з предметів «Українська мова та література» | кабінет укр. мови | 10.00 – 11.00 | 5 – 11 класи | Кухарчук К.В. | |||
9 | Творча лабораторія з предмету «Математика» | кабінет математики | 09.00 – 11.00 | 5 – 6 класи | Ракітна О.С. | |||
10 | Творча лабораторія з предмету «Англійська мова» | кабінет англ. мови | 09.00 – 10.00 | 5 – 11 класи | Саєнко С.В. | |||
11 | Шкільна олімпіада з фізики | кабінет фізики | 10.00 – 12.00 | 7 – 11 класи | Зінова Н.В. | |||
12 | Шкільна олімпіада з астрономії | кабінет фізики | 12.00 – 13.00 | 5 – 11 класи | Зінова Н.В. | |||
13 | Сходинки до інформатики | кабінет інформатики | 10.00 – 10.30 | 1 – 4 класи | Парамєєва А.М. | |||
14 | Гра у футбол | футбольне поле | 09.00 – 10.30 | 1 – 4 класи | Шевченко О.К. | |||
15 | Гра у футбол | футбольне поле | 10.30 – 12.00 | 5 – 6 класи | Шевченко О.К. | |||
16 | Гра у футбол | футбольне поле | 12.00 – 13.30 | 7 – 8 класи | Трехліб Я.М. | |||
17 | Гра у настільний теніс | І поверх | 13.30 – 15.00 | 9 –11 класи | Трехліб Я.М. | |||
18 | Клуб шанувальників футболу | футбольне поле | 17.00 – 18.15 | 1 – 4 класи | Капітонов Д.С. | |||
19 | «Осінній вернісаж» | ігрова кімната | 10.00 – 11.30 | 1 – 4 класи | Карпович К.О. | |||
20 | Квест-гра «Мандрівка казковими стежинами» | бібліотека | 10.00 – 11.00 | 1 – 4 класи | Старожилова Н.П. | |||
21 | Робота абонемента і читального залу. | читальний зал | 09.00 – 16.00 | 1 – 11 класи | Старожилова Н.П. | |||
29.10.2019 (вівторок) Черговий адміністратор: Толкачова С.Г. | ||||||||
1 | «Подорож осіннього листочка». Екскурсія до парку «Зелений гай» | парк «Зелений гай» | 10.00 – 12.00 | 3 – і класи | Колесник К.І., Шевченко Т.О. | |||
2 | Інтелектуальний марафон «Чарівний світ літератури» | кабінет історії | 10.00 – 11.00 | 5 – 8 класи | Кухарчук К.В. | |||
3 | Екскурсія до культурно – ділового центру «Мінора» (обзорно – інформаційна екскурсія) | центр «Мінора» | 11.00 – 12.00 | 8 – Б клас | Федько Е.В. | |||
4 | Екскурсія в Закарпатську область «Мальовниче Закарпаття» | Закарпатська область | 29.10 – 03.11 | 8 – 10 класи | Дрожакова Т.В. | |||
5 | Екскурсія до міста Одеса | місто Одеса | 29.10 – 01.11 | 7 – А клас | Саєнко С.В. | |||
6 | Майстер – клас «Віночок для красуні Осені» | кабінет 2-Б класу | 10.00 – 11.00 | 1 – 4 класи | Парамєєва А.М. | |||
7 | Конкурс на кращу знахідку «Мій листочок унікальний» | шкільний сад | 10.00 – 11.00 | 5 – А клас | Дімітрова Л.Г. | |||
8 | Розвивальні заняття для учнів «Я тільки краще!» | кабінет психолога | 12.00 – 13.00 | 3 – 4 класи | Панфілова Д.О. | |||
9 | Сходинки до інформатики | кабінет інформатики | 09.00 – 09.30 | 1 – 4 класи | Крайник В.І. | |||
19 | «Логічна веселка» | кабінет інформатики | 09.30 – 10.30 | 5 – і класи | Андрієнко А.В. | |||
11 | Інтелектуальна гра «Мандруємо в країну Microsoft Offise Power Point» | кабінет інформатики | 10.30 – 11.30 | 6 – і класи | Зінова Н.В. | |||
12 | Шкільний етап олімпіади з фізики | кабінет математики | 10.00 – 12.00 | 7 – 11 класи | Ракітна О.С. | |||
13 | Творча лабораторія з предмету «Математика» | кабінет математики | 12.00 – 13.00 | 8 – 9 класи | Ракітна О.С. | |||
14 | Підготовка до ДПА з математики | кабінет математики | 13.00 – 15.00 | 9 – і класи | Ракітна О.С. | |||
15 | Творча лабораторія з предмету «Фізика» | кабінет фізики | 11.00 – 12.00 | 7 – 11 класи | Зінова Н.В. | |||
16 | Веселі естафети | спортивна зала | 09.00 – 10.30 | 1 – 4 класи | Трехліб Я.М. | |||
17 | Гра у футбол | футбольне поле | 10.30 – 12.00 | 5 – 6 класи | Трехліб Я.М. | |||
18 | Гра у футбол | футбольне поле | 12.00 – 13.30 | 7 – 8 класи | Шевченко О.К. | |||
19 | Гра у баскетбол | спортивна зала | 13.30 – 15.00 | 9 – 11 класи | Шевченко О.К. | |||
20 | Клуб шанувальників футболу | футбольне поле | 17.00 – 18.15 | 1 – 4 класи | Капітонов Д.С. | |||
21 | Вікторина для допитливих «По мапі за героями книг» | бібліотека | 10.00 – 11.00 | 5 – 6 класи | Старожилова Н.П. | |||
22 | Зустріч з улюбленими книгами на абонементі і в читальному залі | читальний зал | 09.00 – 16.00 | 1 – 11 класи | Бібліотечний актив | |||
30.10.2019 (середа) Черговий адміністратор: Циганенко Н.Г. | ||||||||
1 | Казкова вікторина | кабінет 1-А класу | 10.00 – 11.00 | 1 – 4 класи | Терехова О.М. | |||
2 | Змагання з боулінгу | ТЦ «Приозерний» | 12.00 – 13.00 | 8 – А клас | Клімова В.В. | |||
3 | Боулінг – караоке «Фа – соль» | ТЦ «Приозерний» | 13.00 – 15.00 | 9 – А клас | Зінова Н.В. | |||
4 | Екскурсія до міста Харків. | місто Харків | 06.00 – 20.00 | 5 – А клас | Дімітрова Л.Г. Ракітна О.С. | |||
5 | Акція «Зігрій дерево» | шкільний сад | 09.00 – 10.00 | 6 – Б клас | Легкодух В.В. | |||
6 | Квест «Я люблю Україну» | кабінет укр. мови | 11.00 – 12.00 | 6 – 7 класи | Кремена С.В. | |||
7 | Творча лабораторія. «Хімікус» | кабінет хімії | 10.00 – 12.00 | 7 – 9 класи | Легкодух В.В. | |||
8 | Творча лабораторія. «Органікус» | кабінет хімії | 13.00 – 15.00 | 10–11 класи | Легкодух В.В. | |||
9 | Творча лабораторія з предмету «Математика» | кабінет математики | 10.00 – 12.00 | 5 – 11 класи | Бесчастна С.М. | |||
10 | Творча лабораторія з предмету «Українська мова і література» | каб. народознавства | 10.00 – 11.00 | 6 – 9 класи | Клімова В.В. | |||
11 | Сходинки до інформатики | кабінет інформатики | 09.30 – 10.00 | 1 – 4 класи | Терехова О.М. | |||
12 | Турнір знавців інформатики | кабінет інформатики | 11.00 – 12.00 | 7 – і класи | Зінова Н.В. | |||
13 | Розважально – танцювальна програма «Ура! Канікули!» | ігрова кімната | 10.00 – 11.30 | 1 – 4 класи | Карпович К.О. | |||
14 | Гра у футбол | футбольне поле | 09.00 – 10.30 | 1 – 4 класи | Шевченко О.К. | |||
15 | Малюк – бол | спортивна зала | 10.30 – 12.00 | 5 – 6 класи | Шевченко О.К. | |||
16 | Гра у баскетбол | спортивна зала | 12.00 – 13.30 | 7 – 8 класи | Трехліб Я.М. | |||
17 | Гра у настільний теніс | І поверх | 13.30 – 15.00 | 9 – 11 класи | Трехліб Я.М. | |||
18 | Робота гуртка «Сакура» | спортивна зала | 15.00 – 19.00 | 1 – 5 класи | Северіна Г.О. | |||
19 | Краєзнавча гра «У пошуках Запорізької Січі» | бібліотека | 10.00 – 11.00 | 8 – 9 класи | Старожилова Н.П. | |||
20 | Засідання бібліотечного активу | читальний зал | 12.00 – 14.00 | 5 – 9 класи | Бібліотеч. актив | |||
31.10.2019 (четвер) Черговий адміністратор: Толкачова С.Г. | ||||||||
1 | Майстер – клас «Осінь – чарівниця» | кабінет 2-А класу | 10.00 – 11.00 | 1 – 4 класи | Капітонова Р.М. | |||
2 | Веселе чаювання «Знову разом» | кабінет історії | 11.00 – 12.00 | 5 – 7 класи | Андрієнко А.В. | |||
3 | Halloween | кабінет англ. мови | 10.00 – 11.00 | 5 – 9 класи | Висоцька О.А. | |||
4 | Конкурс на кращу знахідку «Мій листочок унікальний» | шкільний сад | 10.00 – 11.00 | 6 – А клас | Андрієнко А.В. | |||
5 | Консультації з профорієнтації та щодо особистого розвитку учнів | кабінет психолога | 12.00 – 13.00 | 9 – 11 класи | Панфілова Д.О. | |||
6 | Творча лабораторія «Цікава біологія» | кабінет хімії | 09.00 – 10.00 | 6 – 7 класи | Легкодух В.В. | |||
7 | Творча лабораторія «Анатомія +» | кабінет хімії | 11.00 – 12.00 | 8 – 9 класи | Легкодух В.В. | |||
8 | Творча лабораторія. Підготовка до ЗНО. | кабінет історії | 11.00 – 12.00 | 10-11 класи | Кремена С.В. | |||
9 | Творча лабораторія з фізики | кабінет фізики | 12.00 – 13.00 | 7 – 11 класи | Зінова Н.В. | |||
10 | Сходинки до інформатики | кабінет інформатики | 09.30 – 10.00 | 1 – 4 класи | Капітонова Р.М. | |||
11 | «Своя гра» для любителів інформатики | кабінет інформатики | 10.00 – 11.00 | 8 – і класи | Зінова Н.В. | |||
12 | Інтелектуальна гра «Майстри інформатики» | кабінет інформатики | 11.00 – 12.00 | 9 – і класи | Зінова Н.В. | |||
13 | Захід «Осінній Day» | ігрова кімната | 10 00 – 12.00 | 1 – 4 класи | Карпович К.О. | |||
14 | Веселі естафети | спортивна зала | 09.00 – 10.30 | 1 – 4 класи | Трехліб Я.М. | |||
15 | Гра у настільний теніс | І поверх | 10.30 – 12.00 | 5 – 6 класи | Трехліб Я.М. | |||
16 | Гра у футбол | футбольне поле | 12.00 – 13.30 | 7 – 8 класи | Трехліб Я.М. | |||
17 | Гра у баскетбол | спортивна зала | 13.30 – 15.00 | 9–11 класи | Трехліб Я.М. | |||
18 | Клуб шанувальників футболу | футбольне поле | 17.00 – 18.15 | 1 – 4 класи | Капітонов Д.С. | |||
19 | Виховний захід «Подорож у країну прав дитини» | бібліотека | 10.00 – 11.00 | 3 – 4 класи | Старожилова Н.П. | |||
20 | Консультації для старшокласників «Як працювати з каталогами» | читальний зал | 09.00 – 16.00 | 10 – 11 класи | Старожилова Н.П. | |||
01.11.2019 (п’ятниця) Черговий адміністратор: Колесник К.І. | ||||||||
1 | Майстер-клас «Мій осінній букет» | кабінет 2-Б класу | 10.00 – 11.00 | 1 – 4 класи | Лебеденко К.В. | |||
2 | Перегляд фільму «Захар Беркут» | Мост-Сіті | 11.00 – 13.00 | 7 – Б клас | Бесчастна С.М. | |||
3 | Шкільний чемпіонат з гри у настільний теніс | І поверх | 13.30 – 15.00 | 9 – 11 класи | Трехліб Я.М. | |||
4 | Кошик знахідок «Що? Де? Коли?» | кабінет 4-Б класу | 11.00 – 12.00 | 1 – 4 класи | Мінгазова О.О. | |||
5 | Акція «Зігрій дерево» | шкільний сад | 09.00 – 10.00 | 7 – Б клас | Бесчастна С.М. | |||
6 | Сходинки до інформатики | кабінет інформатики | 09.30 – 10.00 | 1 – 4 класи | Лебеденко К.В. | |||
7 | Інтелектуальна гра «Щасливий БІТ» | кабінет інформатики | 11.00 – 12.00 | 10 –11 класи | Зінова Н.В. | |||
8 | Підготовка до конкурсу «Відкрий для себе Україну» | кабінет історії | 11.00 – 12.00 | 6 – А клас | Андрієнко А.В. | |||
9 | Веселі естафети | спортивна зала | 09.00 – 10.30 | 1 – 4 класи | Трехліб Я.М. | |||
10 | Гра у настільний теніс | І поверх | 10.30 – 12.00 | 5 – 6 класи | Трехліб Я.М. | |||
11 | Гра у футбол | футбольне поле | 12.00 – 13.30 | 7 – 8 класи | Трехліб Я.М. | |||
12 | Робота гуртка «Сакура» | спортивна зала | 15.00 – 19.00 | 1 – 5 класи | Северіна Г.О. | |||
13 | Турнір книголюбів | читальний зал | 10.00 – 11.00 | 9 – 11 класи | Старожилова Н.П. | |||
14 | Робота абонемента і читального залу | читальний зал | 09.00 – 16.00 | 1 – 11 класи | Старожилова Н.П. | |||