Медіапростір

З вересня 2011 року школа отримала статус експериментального навчального закладу обласного рівня за Програмою науково-дослідної роботи з проблеми «Вплив єдиного освітнього простору та Інтернет – технологій на становлення інноваційної особистості ХХІ іття та визначення їх складових» за темою «Науково-методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів» на період з 01 вересня 2011 року по 31 грудня 2016 року.

Загальна мета Проекту: експериментальна перевірка результативності вітчизняної моделі медіаосвіти, відповідних інноваційних технологій у навчально-виховному процесі загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, проектів підготовки медіапедагогів та медіапсихологів для роботи в школі.

Завдання на весь період дії Проекту

Розробити на основі вітчизняної моделі медіаосвіти психолого-педагогічну концепцію розвитку шкільної систем медіаосвіти у взаємодії з її позашкільною ланкою, стратегію підготовки педагогічних колективів і батьків до впровадження медіаосвітніх інновацій.

Здійснити підготовку педагогічних колективів експериментальних навчальних закладів до проведення дослідно-експериментальної роботи.

Здійснювати моніторинг розвитку медіакультури учнів, залучених до участі в дослідно-експериментальній роботі.

Розробити програму взаємодії загальноосвітнього навчального закладу і територіальних установ, закладів освіти, громадських організацій, покликану сприяти розвиткові системи шкільної медіаосвіти