Шкільний музей

ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Відкриття пам’ятної Дошки на честь випускника школи

19 лютого 2016 р. – історична подія в житті  КЗО «СЗШ № 74» ДМР. В цей день було відкрито пам’ятну Дошку на честь випускника школи, справжнього Героя – Андрія Литвиненка, який загинув в АТО. На святі були присутні почесні гості: Батьки – Литвиненко Олександр Іванович, Ліна Матвіївна, дружина  – Тетяна Антонівна та доньки Зоряна і Мирослава, волонтер – Оксана Григорівна, побратим А.Литвиненка – Сергій Володимирович, однокласниця  -  Непокрита Вікторія Вікторівна,

заступник голови Новокадацької (Ленінської) районної у місті –  Стрельніков Олександр Петрович, військовий комісар Новокад ацького  (Ленінського) районного військового комісаріату -  Сотніченко Юрій Анатолійович, представники департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради, відділу освіти Новокадацької (Ленінської) районної у місті Дніпропетровську ради, голова Новокадацької (Ленінської) районної Ради ветеранів – Духневич Володимир Петрович.У їх виступах звучать хвилюючі слова про Андрія, про його істинно громадянський вибір – захист рідної землі.

У приміщення шкільної Зали бойової слави відбувся виховний захід, присвячений річниці Дня гідності і Свободи.

Фотозвіт