Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №74" Дніпровської міської ради

10 СПОСОБІВ ВІДНОВИТИ РІВНОВАГУ

 1. Здорове харчування

      Перша порада для підтримки психічного балансу полягає у дотриманні здорового харчування.

      Загалом, раціон має забезпечувати ваш організм поживними речовинами та білками, які дають змогу виконувати щоденні дії.

 1. Заняття спортом. Фізичні спортивні вправи дадуть вам енергію та подбають про ваше тіло.
 1. Достатньо відпочинку

      Нам усім колись доводилося засиджуватися допізна через роботу або навчання. Однак, якщо це стає щоденною звичкою, це погіршить ваше здоров’я. Важливо регулярно спати від 7 до 8 годин на день.

Коли ми спимо, наш мозок працює і виконує такі завдання, як:

 • регенерація клітин;
 • регулювання температури;
 • виведення токсичних речовин;
 • відновлення енергії.

Таким чином, і тіло, і розум відпочивають.

 1. Все в міру.

     Хоча дійсно варто їсти фрукти та овочі, це не означає, що ви більше ніколи не зможете їсти солодощі або нездорову їжу. Проте все має бути в міру.

 1. Насолоджуйтесь хобі.

     Хобі нас захоплюють. Вони приносять нам задоволення у вільний час. Отже, ми не витрачаємо цей час на проблеми або турботи.

Так ми можемо тримати тіло і розум зайнятими тим, чим ми насолоджуємося.

Є багато варіантів для хобі. У будь-якому випадку, ви завжди повинні щось вивчати, робити та досліджувати. Ви навіть можете виявити таланти, які заховали глибоко всередині.

 1. Проведіть час з іншими людьми

     Контакт з іншими людьми необхідний для підтримки психічної рівноваги, особливо з тими, кому ми близькі. Якщо під час карантинних заходів ми обмеженні у цьому, знайдіть час поспілкуватися через телефон або відео зв’язок. Близькість до родини та друзів допомагає звільнити напругу. Розповідь про проблеми навіть допомагає знайти рішення та знімає емоційний тягар з наших плечей.

 1. Розвійтеся від рутини

     Намагайтеся робити щось спонтанне якомога частіше. Оберіть дії, які не вкладаються у вашу програму. Це може бути нелегко, коли ви керуєтеся певними обмеженнями часу або грошей. Однак, коли це можливо, позбудьтеся своєї рутини.

 1. Плани на майбутнє

     Встановлення цілей і малих проектів також допоможе вам відновити рівновагу. Це служить мотиватором для переходу від проблем. Це також дає вам віру в себе.

 1. Уникайте негативних думок

     Дуже важливо не піддаватися негативу. У кожного є проблеми; ніхто не вільний від них. Однак це не означає, що потрібно наповнити розум гнітючими думками і жалем до себе. Пам’ятайте, що для кожної проблеми є рішення. Наприкінці кожного шторму завжди приходить спокій. Підтримувати позитивне мислення і почуття гумору дуже корисно для вашого здоров’я. Якщо потрібно, зверніться за допомогою до сім’ї, друзів або психолога.

 1. Слухайте і допомагайте іншим

     Фізичний і психічний баланс також можна підтримувати, допомагаючи іншим.

     Це допоможе вам почуватися краще стосовно оточення і себе, може навіть показати вам, що ви не єдині, хто стикається з проблемами, і тому ви побачите свої проблеми з інших кутів зору. Ви повинні вірити в себе, в те, що ви робите, і в те, що ви хочете досягти в майбутньому.

Like it