Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №74" Дніпровської міської ради

План роботи на осінні канікули

Oct 26, 2018
План роботи на осінні канікули

План роботи

комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 74»

Дніпровської міської ради

на осінні канікули

(29.10.2018 – 02.11.2018)

 

Назва заходу

Місце

проведення

Час

проведення

Вікова

категорія

Відповідальний

29.10.2018 (понеділок)

Черговий адміністратор: Циганенко Н.Г.

1

Екскурсія до типографії «Зоря»

типографія «Зоря»

10.00-11.00

1 – 4 класи

Панфілова Н.В.

Теплова Т.Я.

2

Екскурсія до селища Петриківка

смт. Петриківка

09.00-17.00

6 – і класи

Саєнко С.В.,

Бесчастна С.М.

Ніканорова К.В.

Панфілова Д.О.

3

Майстер-клас з аплікації для вихованців інтернату для дітей з вадами руху

вул. Олєксієнко, 167

11.00-12.00

10 клас

Ракітна О.С.

4

Розважальна подорож «Навколо Британії за 60 хвилин»

кабінет англ. мови

11.00-12.00

5 – 8 класи

Висоцька О.А.

5

Квест – екскурсія до парку Клюєва «Кольори осені» + пікнік

Парк ім. Клюєва

12.00-13.00

7 – А клас

Клімова В.В.

6

Акція «Зігрій дерево»

шкільний сад

10.00-11.00

5 – Б клас

7 – А клас

7 – Б клас

Легкодух В.В.

Клімова В.В.

Федько Е.В.

7

День бібліотворчості «Читаємо, малюємо, граємо»

бібліотека

10.00-11.00

1 – 4 класи

Старожилова Н.П.

8

Робота абонемента і читального залу

читальна зала

09.00-16.00

1 – 11 класи

Старожилова Н.П.

9

«Веселі старти»

спортзал

09.00-10.30

1 – 4 класи

Трехліб Я.М.

10

«Веселі естафети»

спортзал

10.30-12.00

5 – 7 класи

Трехліб Я.М.

11

Гра у волейбол

спортзал

12.00-13.30

8 – 9 класи

Шевченко О.К.

12

Гра у стрит-бол

спортзал

13.30-15.00

10- 11 класи

Шевченко О.К.

13

Заняття студії танцю «Акварель»

ігрова кімната

11.00-12.00

1 – 8 класи

Карпович К.О.

14

Заняття з черлідінгу

ігрова кімната

17.00-18.30

2 – 5 класи

Дунаєва І.Є.

15

Творча лабораторія з предмету «хімія»: «Сон Мєндєлєєва»

кабінет хімії

11.00-12.00

7 – 9 класи

Легкодух В.В.

16

Сходинки до інформатики

каб. інформатики

10.30-11.00

1 – 4 класи

Шевченко Т.О.

17

«Інформатичний калейдоскоп»

каб. інформатики

11.00-12.00

5 – і класи

Зінова Н.В.

18

Шкільна олімпіада з астрономії

кабінет фізики

12.00-13.00

5 – 11 класи

Зінова Н.В.

19

Шкільна олімпіада з фізики

кабінет фізики

10.00-11.00

7-9, 11 класи

Зінова Н.В.

30.10.2018  (вівторок)

Черговий адміністратор: Толкачова С.Г.

1

Майстер-клас по виготовленню квітки

кабінет 1-Б класу

10.00-11.00

1 – 4 класи

Парамєєва А.М

2

Відвідування квест-кімнати «Таємниця директора школи»

квест-кімната

11.00-12.00

5 – 7 класи

Легкодух В.В.

3

Ігрова програма «Коли ми разом у колі друзів»

кабінет фізики

13.00-14.00

8 – 11 класи

Зінова Н.В.

4

Конкурс на кращу знахідку «Мій листочок унікальний»

шкільний сад

10.00-11.00

6 – А клас

Саєнко С.В.

5

Працює «Книжкова лікарня»

бібліотека

10.00-11.00

5 – 8 класи

Старожилова Н.П.

6

Засідання бібліотечного активу

читальна зала

12.00-14.00

5 – 9 класи

Старожилова Н.П.

7

«Веселі естафети»

ігрова кімната

09.00-10.30

1 – 4 класи

Карпович К.О.

8

Спортивні естафети

ігрова кімната

10.30-12.00

5 – 7 класи

Карпович К.О.

9

Гра в баскетбол

спортзал

12.00-13.30

8 – 9 класи

Трехліб Я.М.

10

Гра в волейбол

спортзал

13.30-15.00

10- 11 класи

Трехліб Я.М.

11

Тренінгове заняття «Пустотливі гномики йдуть Дорогою дружби»

кабінет 3-А класу

12.00-13.00

3 – і класи

Панфілова Д.О.

12

Сходинки до інформатики

каб. інформатики

09.30-10.00

1 – 4 класи

Парамєєва А.М.

13

Інтелектуальна гра «Інфоманія»

каб. інформатики

10.00-11.00

6 – і класи

Зінова Н.В.

14

Творча лабораторія з предмету «фізика»

кабінет фізики

12.00-13.00

7-9, 11 класи

Зінова Н.В.

15

Творча лабораторія з предмету «англійська мова»

кабінет англ. мови

11.00-12.00

5 – 11 класи

Саєнко С.В.

16

Творча лабораторія з предмету «право»

кабінет історії

10.00-11.00

5 – 11 класи

Андрієнко А.В.

17

Гурток з квілінгу «Осіння квітка»

кабінет 3–Б класу

10.00-12.00

1 – 4 класи

Ковтун Л.Д.

 

31.10.2018 (середа)

Черговий адміністратор: Циганенко Н.Г.

1

Екологічний брейн-ринг «В гостях у природи»

кабінет 1–А класу

10.00-11.00

1 – 4 класи

Щур Т.Ю.

2

Екскурсія до театру опери та балету ( в межах проекту «За лаштунками сцени»)

театр опери та балету

10.00-12.00

5 – 7 класи

Федько Е.В.

3

Відвідування народного музею ПАО «ЕВРАЗ»

з-д Петровського

12.00-13.00

8 – 11 класи

Зінова Н.В.

4

Участь у науково-дослідницькому проекті «Гуцульське Прикарпаття». Екскурсія до Івано-Франківської області

місто Яремча

З 31.10.18 по 05.11.18

9 клас

Дрожакова Т.В.

5

Підготовка до міського туру Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

штаб НПВ

13.00-14.00

9 – 10 класи

Васько О.О.

6

Майстер – клас «Власні ручки роблять класні штучки»

бібліотека

10.00-11.00

4 – 6 класи

Старожилова Н.П.

7

Зустріч з улюбленими книгами на абонементі і в читальному залі

читальна зала

09.00-16.00

1 – 11 класи

Старожилова Н.П.

8

Гра у настільний теніс

І поверх

09.00-10.30

1 – 4 класи

Трехліб Я.М.

9

Гра у малюк-бол

спортзал

10.30-12.00

5 – 7 класи

Трехліб Я.М.

10

Гра у футбол

спорт. майданчик

12.00-13.30

8 – 9 класи

Шевченко О.К.

11

Гра у волейбол

спортзал

13.30-15.00

10 - 11 класи

Шевченко О.К.

12

Заняття гуртка «Сакура» (карате)

спортзал

15.00-19.30

1 – 6 класи

Северіна Г.О.

13

Заняття студії танцю «Акварель»

ігрова кімната

11.00-12.00

1 – 8 класи

Карпович К.О.

14

Засідання дебатного клубу «ASTRA»

тренінговий каб.

12.00-14.00

5 – 10 класи

Кремена С.В.

15

Підготовка до ЗНО з фізики

кабінет фізики

11.00-12.00

11 клас

Зінова Н.В.

16

Сходинки до інформатики

каб. інформатики

09.30-10.00

1 – 4 класи

Щур Т.Ю.

17

Інтелектуальна гра «Перший Мегабайт»

каб. інформатики

10.00-11.00

7 – і класи

Зінова Н.В.

01.11.2018 (четвер)

Черговий адміністратор: Толкачова С.Г.

1

Відвідування «Експериментаріуму» (музею цікавих наук)

парк ім. Глоби

10.00-11.00

1 – 4 класи

Колесник К.І.
Шевченко Т.О.

2

Веселе чаювання «Дружба – це велика цінність»

кабінет історії

13.00-14.00

5 – 7 класи

Андрієнко А.В.

3

«Осінь наступає, місто прикрашає» прогулянка по Набережній Перемоги

Набережна Перемоги

12.00-14.00

11 клас

Шевченко О.К.

 

Відвідування СЮТу.

СЮТ

10.00-11.00

1 – 4 класи

Парамєєва А.М.

4

Конкурс на кращу знахідку «Мій листочок унікальний»

шкільний сад

12.00-13.00

5 – А клас

Андрієнко А.В.

5

Екскурсія «Карамельна майстерня»

карамел. фабрика

10.00-11.00

1 – Б клас

Коба К.В.

6

Інформаційна година «Осінні свята українців»

бібліотека

10.00-11.00

8 – 9 класи

Старожилова Н.П.

7

Консультації  для старшокласників «Як працювати з каталогами»

читальна зала

09.00-16.00

10–11 класи

Старожилова Н.П.

8

«Веселі естафети»

спортзал

09.00-10.30

1 – 4 класи

Шевченко О.К.

9

Гра у настільний теніс

І поверх

10.30-12.00

5 – 7 класи

Шевченко О.К.

10

Гра у волейбол

спортзал

12.00-13.30

8 – 9 класи

Трехліб Я.М.

11

Гра у баскетбол

спортзал

13.30-15.00

10-11 класи

Трехліб Я.М.

12

Заняття з черлідінгу

спортзал

15.30-17.00

2 – 5 класи

Дунаєва І.Є.

13

Індивідуальні консультації з питань профорієнтації

кабінет психолога

11.00-13.00

9, 11 класи

Панфілова Д.О.

14

Творча лабораторія з предмету «фізика»

кабінет фізики

12.00-13.00

7-9, 11 класи

Зінова Н.В.

15

Творча лабораторія з предмету «українська мова»

каб.народознавства

11.00-12.00

5 – 11 класи

Клімова В.В.

16

Творча лабораторія з предмету «математика»

кабінет математики

12.00-13.00

5 – 11 класи

Ракітна О.С.

17

Сходинки до інформатики

каб. інформатики

09.30-10.00

1 – 4 класи

Щур Т.Ю.

18

«Захистимо комп’ютер від вірусів»

каб. інформатики

10.00-11.00

8 – і класи

Зінова Н.В.

19

Гурток з квілінгу «Відкрий для себе осінь»

кабінет 3 – Б класу

10.00-12.00

1 – 4 класи

Ковтун Л.Д.

02.11.2018 (п’ятниця)

Черговий адміністратор: Колесник К.І.

1

Майстер-клас «Мальовнича осінь»

кабінет 1-А класу

10.00-11.00

1 – 4 класи

Капітонова Р.М.

2

«Хелловін»

кабінет англ. мови

11.00-12.00

5 – 7 класи

Дімітрова Л.Г.

3

Мовно – літературний брейн-ринг

кабінет укр. мови

11.00-12.00

8 – 11 класи

Ніканорова К.В.

4

Акція «Зігрій дерево»

шкільний сад

10.00-11.00

6 – Б клас

Бесчастна С.М.

5

Екскурсія слухачів МАНу по Дніпропетровській області

Дніпропетровська

область

08.00-15.00

9 клас

Представники МАНу

6

Цікавинки з усього світу «Моменти із життя бібліотек світу»

читальна зала

10.00-11.00

7 – 10 класи

Старожилова Н.П.

7

Робота абонемента і читального залу

читальна зала

09.00-16.00

1 – 11 класи

Старожилова Н.П.

8

«Веселі естафети»

спортзал

09.00-10.00

1 – 4 класи

Карпович К.О.

9

Конкурс на кращу руханку

спортзал

10.00-11.00

5 – 7 класи

Карпович К.О.

10

Гра в баскетбол

спортзал

11.00-13.30

8 – 9 класи

Трехліб Я.М.

11

Гра у настільний теніс

спортзал

13.30-15.00

10- 11 класи

Трехліб Я.М.

12

Заняття гуртка «Сакура» (карате)

спортзал

15.00-19.30

1 – 6 класи

Северіна Г.О.

13

Заняття студії танцю «Акварель»

ігрова кімната

11.00-13.00

1 – 8 класи

Карпович К.О.

14

Творча лабораторія з предмету «англійська мова»

кабінет англ. мови

10.00-11.00

1 – 6 класи

Дімітрова Л.Г.

15

Творча лабораторія з предмету «українська мова»

кабінет укр. мови

10.00-11.00

7 – 10 класи

Ніканорова К.В.

16

Творча лабораторія з предмету «математика»

кабінет математики

11.00-12.00

5 – 11 класи

Бесчастна С.М.

17

Творча лабораторія з предмету «історія»

тренінговий каб.

13.00-14.00

5 – 11 класи

Кремена С.В.

18

Засідання дебатного клубу «ASTRA»

тренінговий каб.

11.00-13.00

5 – 10 класи

Кремена С.В.

19

Сходинки до інформатики

каб. інформатики

09.30-10.00

1 – 4 класи

Капітонова Р.М.

20

Турнір юних інформатиків

каб. інформатики

11.00-12.00

9 – і класи

Зінова Н.В.

21

Підготовка до ЗНО з фізики

кабінет фізики

12.00-13.00

11 клас

Зінова Н.В.