Підручники для школи

Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №74" Дніпровської міської ради

Меню 2022 рік

Нове меню у закладах загальної середньої освіти Дніпра

Яким чином проводиться закупівля послуг з харчування у школах?
Відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» департаментом гуманітарної політики Дніпровської міської ради проведено процедуру закупівлі послуг з організації харчування у закладах загальної середньої освіти.

Чому відбулись зміни у харчуванні у закладах освіти?

Відповідно до Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305

Хто розробив меню, які служби погодили та затвердиливідповідність до постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305?

У разі постачання послуг з харчування меню-розклад складає постачальник послуг з харчування та підписує керівник оператора ринку харчових продуктів, що здійснює постачання послуг харчування, погоджує управління нагляду за дотриманням санітарного законодавства головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305.

Крім того, зазначене меню має позитивний експертний висновок Державного біотехнологічного університету Міністерства освіти і науки України щодо відповідності вимогам діючого законодавства України.

Меню на 2022 рік чотиритижневе сезонне (осінь, зима, весна, літо), з урахуванням різних вікових категорій.

Які ж відбулись позитивні зміни у дитячому харчуванні?

Збільшено кількість споживання: фруктів, овочів, м’яса, риби, молока та кисломолочних продуктів, м’яса риби, круп та бобових;

обмежено кількість споживання: солі та цукру, жирів рослинного та тваринного походження;

зменшено кількість споживання: хлібобулочних виробів та картоплі;

виключено: ковбасні вироби, рибні, м’ясні та плодоовочеві консерви, кондитерські вироби.

Хто сплачує за харчування?

За Програмою розвитку освіти у місті Дніпрі на 2021 – 2025 роки за рахунок місцевого бюджету учні 1-4 класів харчуються та учні з числа дітей пільгових категорій

Скільки ж коштують сніданки за рахунок місцевого бюджету?

Учні за віковою категорією (6-11 років) – 42,42 грн

Учні за віковою категорією (11-14 років, пільга) – 49,75 грн