Матеріально - технічне забезпечення

Стан матеріально-технічного забезпечення навчальних кабінетів, майстерень, спортзалу, їдальні, бібліотеки відповідно до Типових переліків обладнання меблями відзначається як задовільний і сприяє створенню  умов для навчання дітей.

В 2019 – 2020 навчальному році функціонує: навчальних кабінетів – 23 (початкових класів – 8, середньої та старшої школи - 15), спортивний зал, футбольний майданчик,  ігрова кімната для молодших школярів, бібліотека,  читальний зал, комп'ютерний клас, медичний кабінет, кабінет психолога ,  лего кімната, їдальня.

Всі навчальні кабінети  мають шкільні меблі, в  початкових класах вона має 3 ростові групи, що частково відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно - гігієнічні умови приміщень кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання. Усі матеріальні цінності, наявні у кабінетах, обліковані.

Спортивний комплекс школи складається зі спортивної зали, ігрової кімнати, нестандартного спортивного обладнання, баскетбольного й волейбольного майданчика, футбольного поля.