Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №74" Дніпровської міської ради

 

СПИСОК

учнів КЗО "СЗШ № 74" ДМР, які переведені на наступний рік навчання

1 – А клас – 28 учнів

1.      Антонова 

2.      Безпала 

3.      Бузило 

4.      Вовк 

5.      Григоренко 

6.      Денисова 

7.      Дорохіна 

8.      Дробний 

9.      Дячок 

10.  Ейвазов 

11.  Коваленко 

12.  Ковальова 

13.  Козачко 

14.  Криволап 

15.  Куніцина 

16.  Курінна 

17.  Мартиненко 

18.  Огородня 

19.  Олійник 

20.  Паращенко 

21.  Свєтлов 

22.  Сидоров 

23.  Супрун

24.  Фрикке 

25.  Хоменко 

26.  Цуман 

27.  Черевач 

28.  Шибко 

                                     1 – Б клас – 34 учні

1.      Антонов

2.      Бірюкова 

3.      Бондарев 

4.      Бондаренко 

5.      Бондаренко 

6.      Буряк 

7.      Варданян 

8.      Гошко 

9.      Диба 

10.  Дорошенко 

11.  Єкшов 

12.  Кравченко 

13.  Лавринюк 

14.  Левін Р

15.  Маковіцький 

16.  Олійник 

17.  Помазанов 

18.  Попко

19.  Прокопенко 

20.  Рибіна 

21.  Романько 

22.  Саленко 

23.  Селезньова 

24.  Слободчиков 

25.  Срібяник 

26.  Сотнік

27.  Стус

28.  Сулаберідзе

29.  Суліменко 

30.  Філімонов 

31.  Циган 

32.  Ширінова 

33.  Шнякіна 

34.  Ягур 

             2  – А клас – 25 учнів

1.      Бабаєв 

2.      Бєніна 

3.      Білецький 

4.      Ванюніна 

5.      Величко 

6.      Гуков 

7.      Даніліна 

8.      Кожома 

9.      Колесник 

10.  Кущ 

11.  Лінчик 

12.  Михасюк 

13.  Пирогов 

14.  Поліщук 

15.  Родионова 

16.  Сириця 

17.  Снітчук 

18.  Соколовська 

19.  Сухарев 

20.  Тичинська 

21.  Царевская 

22.  Шипілова 

23.  Шульга 

24.  Шурупова 

25.  Якимець 

                               2 – Б клас – 28 учнів

1.      Аббасова 

2.      Алексєєва 

3.      Баришевський 

4.      Буравльова 

5.      Дика 

6.      Дорохіна 

7.      Дунаєва 

8.      Єкшов

9.      Золотарьов 

10.  Матвєєва

11.  Мостова

12.  Мудрик 

13.  Обернєва 

14.  Передненко 

15.  Прудченко

16.  Руденко

17.  Сарана 

18.  Серга 

19.  Смик 

20.  Статива

21.  Тімановська 

22.  Тонка 

23.  Хадасевич 

24.  Царегородцева 

25.  Шевченко 

26.  Щербій 

27.  Яровий 

28.  Ярошенко

                                        3 – А клас – 36 учнів

1.      Бабаєва 

2.      Бандура

3.      Боліла 

4.      Береза 

5.      Василенко 

6.      Галатов

7.      Горб 

8.      Гузенко

9.      Гурбик 

10.  Дарчич 

11.  Ейвазов 

12.  Єфімова 

13.  Козачко 

14.  Козирєв 

15.  Кубрак 

16.  Купріков 

17.  Курсіна 

18.  Литвин 

19.  Лінська 

20.  Літвішко 

21.  Луемба 

22.  Мазуренко 

23.  Мальцев 

24.  Михальська 

25.  Онасенко

26.  Плахова 

27.  Плясоха

28.  Руда 

29.  Серт 

30.  Стефанська

31.  Строкова

32.  Супрун

33.  Тимошенко 

34.  Тихонюк 

35.  Федчишин

36.  Чунтомова 

                                    3 - Б клас – 34 учні

1.      Аббасов 

2.      Алексютенко 

3.      Бабій

4.      Березовий

5.      Будиленко 

6.      Бурлака

7.      Вознюк

8.      Гошко 

9.      Гричана

10.  Євтушенко 

11.  Карпіченко 

12.  Кахович 

13.  Корчагіна 

14.  Косенко 

15.  Крутенко 

16.  Лаврухіна 

17.  Левін 

18.  Левін 

19.  Лобанов

20.  Миркало 

21.  Михайлина 

22.  Могильченко

23.  Ніколєнко 

24.  Піскунова 

25.  Прокопенко

26.  Резнікова 

27.  Руденко 

28.  Сулаберідзе 

29.  Усенко 

30.  Шапірко 

31.  Шаульський 

32.  Щедріна 

33.  Щербина 

34.  Щукіна 

                                                   4– А клас – 32 учні

1.      Акімова 

2.      Бондаренко

3.      Горбач 

4.      Гордієнко 

5.      Гуртова

6.      Диб

7.      Донець 

8.      Дуднік

9.      Єпішина

10.  Жердєва

11.   Книш 

12.   Кротенко

13.   Ревіна 

14.   Непокритий 

15.   Носкова 

16.   Нечипуренко

17.   Петрінський 

18.   Прохнер 

19.   Сархан

20.   Сархан 

21.   Семенішина 

22.   Скрипнік 

23.   Сидоренко 

24.   Соловей 

25.   Тимченко 

26.   Устюгова

27.   Хруслов 

28.   Чернявська 

29.   Целовальниченкоа

30.   Цьопич 

31.   Штим 

32.   Шулік

                                             4 – Б клас – 31 учень

1.      Богдан 

2.      Ванжа 

3.      Водоп’янова 

4.      Голіченко 

5.      Грянистий

6.      Гусаков 

7.      Дедяєв 

8.      Дмитрієва 

9.      Ісаченко 

10.   Касаткін 

11.  Колесников 

12.  Корнікова 

13.  Кочерга 

14.  Кравцова 

15.  Мацюк 

16.  Міщенко 

17.  Ночка 

18.  Павлова

19.  Пєхтєрєва 

20.  Попов 

21.  Рожнова 

22.  Романко

23.  Солодовник 

24.  Танкін 

25.  Терент’єва

26.  Хаюрова

27.  Хисний

28.  Шевченко 

29.  Шпицька

30.  Щетиннікова 

31. Яхья 

                                     5 – А клас – 19 учнів

1.      Банкулова 

2.      Васілі 

3.      Вязовська 

4.      Гузенко 

5.      Данилюк

6.      Желевський

7.      Журавльова 

8.      Зозуляк 

9.      Корчемний

10.   Кушнір 

11.   Мамедов 

12.   Межанський 

13.   Первушина 

14.   Слободчікова 

15.   Тищенко 

16.   Трощинська 

17.   Філоненко 

18.   Червона 

19.   Шкуренко 

                                    5 – Б клас – 25 учнів

1.      Бондарев 

2.      Буряк 

3.      Вакуленко 

4.      Гасанова 

5.      Добровольська 

6.      Завізіон 

7.      Козак 

8.      Король 

9.      Кравцов 

10.   Лебідь 

11.   Минка 

12.   Мудрак 

13.   Мшанецька

14.   Подоріна 

15.   Рескаленко 

16.   Солодовнік 

17.   Сосенко 

18.   Табасаранська 

19.   Устюгов 

20.   Філіпова 

21.   Чунтомова 

22.   Шатохін 

23.   Шумаєв 

24.   Щепець 

25.   Яровий 

                                        6 – А клас – 33 учні

  1. Банкулов 

2. Бойко 

3. Василенко 

4. Григор

5. Григоренко 

6. Гуцалюк 

7. Даніліна 

8. Дворовенко 

        9. Дробот 

10.  Дубина

11.  Жданов 

12.   Жилюк 

13.   Іваніна 

14.   Карпович 

15.   Кахович 

16.   Ковалишина 

17.   Лінчик 

18.   Махиня 

19.   Мозолевська 

20.   Монастирний 

21.   Огір 

22.   Піскунова 

23.   Ракітний 

24.   Роженкова 

25.   Рубцова 

26.   Тихонюк 

27.   Тичинський 

28.   Турчина 

29.   Улєщєнкова 

30.   Фомкіна 

31.   Фрикке 

32.   Шабанов 

33.   Шамарін 

                                        6 – Б  клас – 31 учень

  1. Абдирахманова 
  2. Баранець 
  3. Бреславець 
  4. Брильов 
  5. Буровіцьких 
  6. Варданян 
  7. Головня 
  8. Карпіченко 
  9. Карпович 
  10. Кочерга 
  11. Кубанська 
  12. Кучерина 
  13.  Малеєв 
  14.  Мартиненко 
  15.  Марчук 
  16.  Міханькова  
  17.  Олійник 
  18.  Онасенко 
  19.  Первушин 
  20.  Петах 
  21.  Прокопенко 
  22.  Ремесло 
  23.  Романов 
  24.  Романько 
  25.  Седлер 
  26.  Срібяник 
  27.  Томенко 
  28.  Томенко 
  29.  Уваров 
  30.  Хоменко 
  31.  Шерстюк   

                                             7 – А клас – 22 учні

1.      Баралов 

2.      Бєлоконь 

3.      Боліла 

4.      Васькін 

5.      Дворніченко 

6.      Дідович 

7.      Єпішіна 

8.      Жданюк 

9.      Кириляк 

10.  Корж 

11.  Кравцова 

12.  Кривобок 

13.  Лисак 

14.  Миронченко 

15.  Нефедов 

16.  Постоян 

17.  Саєнко 

18.  Сєров 

19.  Слободчіков 

20.  Турган 

21.  Цюпка 

22.  Шевцова 

                                                7 – Б клас – 34 учні

1.      Антонов 

2.      Бастєєв 

3.      Бойко 

4.      Бойченко 

5.      Галайчук 

6.      Головіна 

7.      Гресь 

8.      Жидков 

9.      Заборенко 

10.   Крупа В

11.   Крутько 

12.   Кучеренко 

13.   Ломаковська 

14.   Лясковецька 

15.   Мамедова  

16.   Москаленко 

17.   Меєр 

18.   Неверов 

19.   Піонтик 

20.   Поривко 

21.  Притика 

22.  Резніков 

23. Суходол 

24. Сіпаков 

25. Сняткова 

26. Таловиря 

27. Таран

28. Тітов 

29. Федосова 

30. Шірінова 

31. Ципайко 

32. Шматлай 

33. Юрченко 

34. Яременко 

                                       8 – А  клас – 23 учні

  1. Банкулов 
  2. Біліченко
  3. Гусєвич 
  4. Діденко 
  5. Долін 
  6. Іванова 
  7. Івченко
  8. Кацанюк 
  9. Клочко 
  10. Крошка 
  11. Ковальська 
  12. Кордонський 
  13. Лукаш 
  14. Місюра 
  15. Михайлюта 
  16. Негода 
  17. Олексієнко 
  18. Резниченко 
  19. Сарган 
  20. Супрун 
  21. Федоренко 
  22. Цупрова 
  23. Шевченко 

                                       8 – Б клас – 23 учні

  1. Авдєєв 
  2. Багнюк
  3. Боділ 
  4. Босенко 
  5. Голубєв 
  6. Долгов 
  7. Єрмоленко 
  8. Жуков 
  9. Журавель 
  10. Качаліч 
  11. Кейда 
  12. Комарова 
  13. Кондратенко 
  14. Котенко 
  15. Красавцева 
  16. Левін 
  17. Левін 
  18. Лучинська 
  19. Минко
  20. Михальчук 
  21. Міщенко 
  22. Плискачев 
  23. Потапов 
  24. Сиренкова 
  25. Соляник 
  26. Танкіна 
  27. Таран 
  28. Чунтомова
  29. Швед 
  30. Шевченко 
  31. Яровий 

 

 

 




Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія 5-й Міжнародний освітній онлайн-форум




Новини


14 черв. 2021
Казковий день в таборі.
Казковий день в таборі.

11 черв. 2021
Сьогодні – ми юні скульптори.
Сьогодні – ми юні скульптори.

10 черв. 2021
«Веселковий» день у таборі.
«Веселковий» день у таборі.

Всі новини