Готуємося до ДПА

МОН звільнило учнів 4 і 9 класів від ДПА в цьому році

На такий крок пішли через ситуацію з коронавірусом в країні. Відповідний наказ вже зареєстрували в Мін'юсті.

Тепер у відповідному документі про освіту учнів, звільнених від ДПА, буде написано "звільнений (а)".

Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 74» Дніпровської міської ради

НАКАЗ

22.03.2021 р.                                                                                                       № 37/1

Про звільнення від проходження

державної підсумкової атестації

учнів, які завершують здобуття

початкової та базової загальної

середньої освіти, у 2020 – 2021

навчальному році

Відповідно до статті 17 Закону України «Про повну загальну середню освіту», п.8 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630, п.1 розпорядження Кабінету Міністрів України «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації» від 25.03.2020 р.       № 338-р, п.3 розділу 1, п.6 розділу ІV Порядку проведення державної підсумкової атестації, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 07.12.2018 р. № 1369, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02.01.2019 р. за № 8/32979, наказу Міністерства освіти і науки України від 03.03.2021 р. № 273 «Про  звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2020 – 2021 навчальному році» та з метою організованого завершення 2020 – 2021 навчального року

НАКАЗУЮ:

1. Звільнити у 2020 – 2021 навчальному році від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти.

2. У відповідному документі про освіту учнів, звільнених від ДПА (4-і класи – табель навчальних досягнень, 9-і класи – свідоцтво про здобуття базової середньої освіти), зробити запис «звільнений(а)».

3. Заступнику директора з навчально-виховної роботи ЦИГАНЕНКО Наталі Григорівні довести даний наказ до відома учнів 4-х, 9-х класів та їх батьків, розмістивши наказ на сайті закладу.

4.     Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор КЗО «СЗШ № 74»                                      З.А.Антіпова

Попереду   -  іспити. Ви готові до них?

У відчутті, що нічого не встигнете  ?  У розгубленості  через невміння відділити головне від другорядного?! . ДПА - це, безумовно, напруга.

Переконувати вас в цьому не будемо. Але давайте будемо ставитися до н
ього, як до факту в біографії, як до рубіжного  кроку: через це всі проходили, від цього не вмирають. Як же треба ставитися до іспитів? Найголовніше - не перебільшувати і не применшувати його значення. А з чим можна його порівняти?
Напевно, з підсумковою контрольною роботою в кінці року
. У народі кажуть: "У всьому поганому є щось хороше". Давайте і ми з вами спробуємо знайти плюси в цьому лякаючому словосполученні  "ДПА".  Це безкоштовний тренувальний шанс для вступу до вищої школи . Ітак, що ж ми маємо ?
Один  засвоїв одне питання, другий - інше. Розповіли один одному прочитаний матеріал. Кожен побував у ролі відповідаючого  і вчителя, пояснюючи товаришеві те чи інше питання. Подумайте, на що ви розраховуєте, йдучи на ДПА? На шпаргалки (багато психологів за шпаргалки, які ви писали самі, у потрібний момент потрібна інформація спливе у вашій пам'яті, тому що при письмі  у вас включається і зорова, і моторна пам'ять), на батьків (майте на увазі, що батьки не завжди знають про реальний стан справ у тім чи іншому предметі)а себе (проведіть ревізію знань. Чітко оцініть свої сильні і слабкі сторони знань з предметів. Швидко ліквідуйте прогалини.)?
Якщо потрібно – попрацюйте  з репетитором. Пам'ятайте, незнання веде до незапланованих невдач, а вони зараз вам зовсім не потрібні).
Як не банально це звучить, але для успішної здачі іспитів потрібен елементарний режим дня
:

-Сон - 8 годин;

-Свіже повітря - 4 години на день. Йде великий потік інформації. Для її засвоєння необхідний кисневий обмін.
-Харчування - чотириразове. Введіть добавки: мед, горіхи, вітаміни. Виключіть кав
у. Пийте фіточай.

Бажаємо успіху!!!